top of page

PODŁOGA INTERAKTYWNA

Ruszaj się i ucz

Podłoga Interaktywna SmartFloor by Mentor to nowa technologia, dzięki której "podłoga" reaguje zarówno na ruch jak i na pisaki interaktywne. Innowacyjny Smartfloor to zbiór angażujących aplikacji do zabawy i nauki, gier logicznych, zadań z programowania i łamigłówek obsługiwanych za pomocą pisaków interaktywnych. Do wyboru mamy kolorowanki dla najmłodszych, gry językowe, programowanie robota, sudoku i wiele, wiele innych.
Co więcej - podłoga interaktywna umożliwia wyświetlenie trzech planszy dla trzech graczy lub drużyn, ustawienie poziomu trudności i rywalizację na punkty lub czas. A w chwilach relaksu Smartfloor zapewni typowe dla takich rozwiązań zabawy ruchowe dla młodszych i starszych, uruchamiane przez gesty.

28514900_1637616186275515_83915512269509
Podłoga interaktywna: Nasze usługi

SMARTFLOOR PARAMETRY

 1. Parametry wyświetlania 

• rozdzielczość ekranu XGA (1024 x 768 pikseli) 

• jasność 3100 ANSI lumenów 

• obraz wyświetlany bezpośrednio na podłodze - bez wykorzystania technologii odbicia obrazu przez lustro 


2. Parametry fizyczne 

• wielkość urządzenia 25 cm x 30 cm x 35 cm 

• waga urządzenia 4,7 kg 

• urządzenie zawiera komputer wbudowany klasy PC 

• procesor o wyniku PassMark co najmniej 2120 punktów 

• wbudowany głośnik o mocy nominalnej 10 W RMS+ 

 3. Funkcjonalność 

• dwa rodzaje interakcji (ruch oraz pisaki interaktywne) 

• 4 pisaki interaktywne w zestawie: 3 krótkie (14 cm) oraz 1 długi (54-119 cm) 

• 45 gier ruchowych oraz 17 gier obsługiwanych za pomocą pisaka interaktywnego 

• możliwość dokupienia gier w dedykowanym sklepie 

• sterowanie (w tym włączanie i wyłączanie) za pomocą jednego pilota 

• połączenie bezprzewodowe z Internetem 

• dostęp do bezpłatnych aktualizacji za pośrednictwem Internetu 

• dostęp do serwisu zdalnego za pośrednictwem Internetu (bez czynnego udziału użytkownika) 

• kalibracja nie jest wymagana przy montażu zgodnym z wytycznymi producenta 

Podłoga interaktywna: Nasze usługi

PAKIETY APLIKACJI INTERAKTYWNYCH

MALI ODKRYWCY

Sposób obsługi: interakcja ruchem

Lot w kosmosie? Bieg przez płotki? Taniec pośród kwiatów? Wejdźmy do interaktywnego świata Małych Odkrywców. Przyrodnicze zagadki, kolorowe instrumenty i ruchliwi bohate-rzy gwarantują wesołą i kreatywną zabawę. Różnorodne aktywności zebrane w tym pakiecie rozwijają percepcję wzrokową, spostrzegawczość, dużą motorykę ciała, wpływają na rozwój emocjonalny. Zestaw gier i zabaw interaktywnych dedykowany dla młodszych dzieci.

sport i rozrywka, matematyka i logika, edukacja językowa, kreatywność, rewalidacja, gry i zabawy przyrodnicze

MAŁY MATEMATYK

Sposób obsługi: interakcja ruchem

Dopiero zaczynasz przygodę z matematyką? A może już jesteś mistrzem tabliczki mnoże-nia? Lubisz zagadki? W krainie małych matematyków czekają na Ciebie liczne zabawy zwią-zane nie tylko z liczeniem. Poznaj nowe kształty, trenuj liczenie na konkretach i sprawdź swoją spostrzegawczość! Ćwiczenia interaktywne wspierające stopniowe odkrywanie i po-znawanie podstawowych pojęć matematycznych, takich jak liczba czy działanie arytme-tyczne dedykowane są dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat.

Podłoga interaktywna: Nasze usługi

REWALIDACJA Z HAPPY STONES

Sposób obsługi: interakcja ruchem

Happy Stones to zestaw interaktywnych zabaw i ćwiczeń ruchowych do wykorzystania pod-czas zajęć rewalidacyjnych z dziećmi. Proponowane ćwiczenia stymulują w szczególności percepcję wzrokową, myślenie logiczne i abstrakcyjne oraz spostrzegawczość. Rozwijają umiejętności językowe, a także zachęcają do podejmowania inicjatywy i działania, także tych związanych z aktywizacją społeczną, poprzez możliwość pracy w grupie. Przyjazna, spokojna grafika stymuluje nie tylko oko, ale i kubki smakowe. Szykujcie się na apetyczną i mądrą zabawę!

ŚWIAT KODERKÓW

Sposób obsługi: interakcja ruchem

Radosne Koderki zapraszają Cię do swojego zaprogramowanego świata! Baw się razem z nimi, skacz, biegaj i rozwiązuj różne zadania, aby poznać ich świetlistą planetę i przy okazji dowiedzieć się na czym polega programowanie! Świat Koderków migocze do Was radośnie kolorowymi światełkami. Tego nie da się przegapić!

RED BUS

Sposób obsługi: interakcja ruchem

Przenieś się na chwilę do Wielkiej Brytanii i udoskonal swój język angielski! Zagraj wraz z Królową Elżbietą i jej psem Sherrym w koło fortuny, odgadnij znaczenie angielskich zwrotów i odbuduj najsłynniejszy most w Londynie. Sherlock Holmes również liczy na Twoją pomoc! Uważnie obserwuj ulice miasta, może uda Ci się znaleźć rozwiązanie zagadki? Wsiądź do czerwonego autobusu i podziwiaj uroki miasta. Dostrzegasz gdzieś słynny Big Ben?

Podłoga interaktywna: Nasze usługi

ZIMOWA EKIPA

Sposób obsługi: interakcja ruchem

Wyruszcie wraz z Zimową ekipą w śnieżną podróż! Czeka na Was wiele zabaw na śniegu. W pakiecie znajdziecie zabawy ruchowe z świąteczno-zimowym akcentem. Pomóżcie zwierzę-tom przygotować się na zimę i nadchodzące święta. Świąteczne kolorowanki, odśnieżanie obrazków, ubieranie zwierzaków i zabawa w chowanego na śniegu to tylko niektóre z atrak-cji, które na Was czekają.

PIONKI W AKCJI

Sposób obsługi: interakcja pisakami świetlnymi

W pakiecie „Pionki w akcji” znajdziesz zarówno tradycyjne gry, jak i zupełnie nowe propo-zycje zabaw z wykorzystaniem planszy i wirtualnej kostki. Czeka na Ciebie wiele wyzwań i wspaniała zabawa. Podczas rozgrywek będziesz odpowiadać na pytania z wiedzy o świecie oraz doskonalić swoje umiejętności sportowe!

PRZYGODY ROBOTA

Sposób obsługi: interakcja robotami i zdalnie sterowanymi pojazdami

Pakiet przeznaczony do zabaw z wykorzystaniem zdalnie sterowanych zabawek np. samo-chodzików lub interaktywnych robotów obsługiwanych przy pomocy dedykowanych apli-kacji mobilnych lub pilota. W pakiecie znajduje się 5 aplikacji interaktywnych. Twoim za-daniem jest sterowanie robocikiem w taki sposób, żeby zebrać grzyby w lesie, posortować owoce i warzywa na farmie, czy zaprowadzić perłę do muszli. Możesz również rysować i malować sterując robotem. Na zapalonych rajdowców czeka „Kierowca”, poruszający sie ulicami miasteczka

Podłoga interaktywna: Nasze usługi
bottom of page